Potštejn - fotorelacja

Zámek Potštejn, to po polsku Pałac Potštejn, który znajduje się niedaleko polskiej granicy, ale nadal pozostaje miejscem nieodkrytym przez Polaków. Dzięki naszemu czeskiemu partnerowi (Spolek pro regionální rozvoj a česko-polskou spolupráci) mieliśmy okazję zwiedzić to miejsce oraz opowiedzieć o naszym audioprzewodniku w języku czeskim, który dostepny jest tutaj:

Audioprůvodce: Objevte české stopy ve Vratislavi

oraz na aplikacji izi.travel

Sam pałac jest na tyle ciekawy, że opiszemy go w osobnym poście. Teraz natomiast skupimy się na fotorelacji z naszego spotkania.

Spotkanie poprowadził Vladimír Hulman oraz Natálie Raclavská, która opowiedziała o audioprzewodniku, ale też o wybranych czeskich śladach we Wrocławiu.


Audioprzewodnik powstał również w polskiej i angielskiej wersji językowej, wkrótce zamieścimy więcej informacji na ten temat :)
Wraz z czeskim partnerem planujemy stworzenie kolejnych wersji audioprzewodnika tym razem oprowadzającego po czeskich zamkach i pałacach.


Zadanie publiczne współfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie Forum Polsko-Czeskie 2020fot @mespanta